Analityk Danych / Data Analyst
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
ER Group
24. 9. 2024

Dla naszego klienta, znanego producenta z branży FMCG i suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Analityk danych / Data Analyst.

Przyszły zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i strukturyzowanie danych za pomocą języka SQL
  • Przygotowywanie analiz operacyjnych na podstawie danych z systemów informatycznych i zewnętrznych źródeł
  • Analiza istniejących procesów wewnątrz firmy, identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia
  • Formułowanie wniosków z przeprowadzonych analiz oraz rekomendacjiwe

Oczekiwania pracodawcy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobre zrozumienie procesów biznesowych i umiejętność interpretacji danych operacyjnych
  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania przejrzystych wniosków
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość SQL

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

  • Praca Gdańsk
  • Analityk finansowy Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Specjalista ds. ochrony danych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836