Analityk danych / Analityk Produktowy (Web+App)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Empik
10. 10. 2024

Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awareness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat!

Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas.

Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując ponad 5 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

Twój zakres obowiązków:

• Budowanie i rozwój dashboardów prezentujących KPI sklepu internetowego, aplikacji mobilnej i poszczególnych domen;

• Typowanie obszarów do usprawnień na bazie przeprowadzonych analiz we współpracy z Product Ownerem poszczególnych domen;

• Specyfikowanie zmian w zdarzeniach analitycznych, współpraca z zespołami wdrożeniowymi;

• Utrzymanie i rozwój ustandaryzowanego planu analitycznego dla aplikacji mobilnej;

• Prowadzenie testów AB, odpowiedzialność za metodologię testów i pomiar;

• Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za Digital marketing, w szczególności wsparcie przy implementacji kodów trackingowych niezbędnych do prowadzenia zautomatyzowanych działań marketingowych;

• Analiza danych ilościowych (z wykorzystaniem narzędzi typu Google Analytics, Excela, PowerBI, BigQuery, LookerStudio).

Nasze wymagania:

• Ugruntowane doświadczenie w pracy z Google Analytics 360 i Google Analytics 4;

• Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie narzędzi takich jak: Looker Studio, Firebase, BigQuery, Google Tag Manager, Google Tag Asisstant, Adform FLOW etc.;

• Min. roczna praktyka w prowadzeniu testów A/B;

• Bardzo dobra znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym;

• Znajomość systemów Jira i Power BI;

• Podstawowa wiedza na temat takich zagadnień jak modele atrybucji, trafficking (DCM/Adform), modele scoringowe etc.;

• Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych (analiza danych);

• Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na konkretne KPI (definiowanie KPI dla nowych procesów);

• Umiejętność automatyzacji pracy;

• Umiejętność wizualizacji danych adekwatnie do celu;

• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności samodzielnego zdobywania danych i przeprowadzania benchmarków.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087