Analityk Biznesowy (Telco)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Cyclad Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cyclad Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
02.10.2024
Numer referencyjny
PL24/IC/ANALITYKBIZ/WARSZAWA

Informacje o projekcie:

  • Branża: Telekomunikacyjna
  • Lokalizacja biura: Warszawa
  • Obszar projektu: współpraca z interesariuszami oraz wsparcie Product Ownerów klienta w definiowaniu, priorytetyzowaniu i dopracowywaniu user stories oraz ustalaniu kryteriów akceptacji
  • Praca zdalna: 4 dni w tygodniu
  • Wynagrodzenie: 110 netto / godzina / b2b
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B2
  • Język polski: C1
  • Metodologia: SAFe

Zakres obowiązków:

  • Priorytetyzacja backlogu na podstawie potrzeb biznesowych, zależności i możliwości zespołu
  • Współpraca z zespołami Agile w celu ustalania celów PI oraz planowania sprintów, zapewniając realizację funkcji zgodnych z wymaganiami klienta
  • Zapewnienie, że user stories są zgodne ze standardami jakości oraz gotowe do implementacji
  • Koordynacja działań z zespołami deweloperskimi, QA i architektami systemowymi, by dostarczać wysokiej jakości rozwiązania
  • Wspieranie Product Ownerów w przeglądzie ukończonych funkcji i zapewnianie zgodności z kryteriami akceptacji
  • Prowadzenie warsztatów i wywiadów z interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb oraz monitorowanie postępów prac zespołu

Wymagania:

  • Znajomość metodyk zwinnych, w tym SAFe
  • Umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu komunikacją między zespołami biznesowymi a IT
  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej współpracy z interesariuszami
  • Znajomość notacji BPMN/UML
  • Doświadczenie w usługach subskrypcyjnych
  • Praktyka w realizacji projektów IT dla sektora telekomunikacyjnego

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki współpracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne z opieką stomatologiczną i pakietem rehabilitacyjnym
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Budżet szkoleniowy

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera poszukujemy Analityka Biznesowego z doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, który dołączy do globalnego zespołu naszego Partnera.

  • Praca Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648