Analityk Biznesowy - rekrutacja online
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
HRK S.A.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta — międzynarodowej firmy produkcyjnej z województwa lubuskiego poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego Analityka Biznesowego, który będzie odgrywał kluczową rolę w zapewnianiu wsparcia strategicznego, prowadzeniu badań i analiz oraz ułatwianiu współpracy międzydziałowej w celu realizacji kluczowych projektów zgodnych z celami firmy.

Analityk BiznesowyMiejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • Prowadzenie analiz i generowanie wniosków z badań rynkowych, analizy konkurencji oraz trendów w branży w celu wspierania decyzji strategicznych.
  • Wspieranie zespołów sprzedażowych poprzez dostarczanie danych i analiz w celu optymalizacji strategii sprzedaży i wydajności.
  • Tworzenie i utrzymywanie raportów dostosowanych do potrzeb organizacji, zapewniając wgląd w kluczowe wskaźniki wydajności i trendy.
  • Koordynowanie i ułatwianie skutecznej komunikacji między prezesem a wewnętrznymi/zewnętrznymi interesariuszami w wybranych obszarach, zapewniając przejrzystość i zgodność.
  • Pomoc w ocenie potencjalnych fuzji i przejęć, przeprowadzanie analiz finansowych oraz badania due diligence w razie potrzeby.
  • Opracowywanie paneli kontrolnych dotyczących wydajności, sprzedaży, operacji oraz programów oszczędnościowych, w celu dostarczania praktycznych wniosków wspierających podejmowanie decyzji.
  • Ocena propozycji inwestycji kapitałowych, oceniając ich zgodność z celami firmy oraz potencjalnym zwrotem z inwestycji.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w analizie biznesowej, najlepiej w branży opakowań lub produkcji.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, matematyka, ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewne).
  • Biegłość w narzędziach analizy danych, takich jak Microsoft Excel, SQL, oprogramowania BI.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy – samodzielność w działaniu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
  • Pracę w modelu hybrydowym.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę w dużym międzynarodowym przedsiębiorstwie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach.
  • Udział w ciekawych projektach.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Analityk finansowy Gorzów Wielkopolski
  • Analityk medyczny Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696