Analityk Biznesowy Korporacyjny
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Bank Ochrony Środowiska
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

-       analiza finansowa (analiza finansowa, rynkowa, projekcja i modele finansowe pod kątem zastosowania) w ramach której wyodrębnione są segmentu Korporacji, klienci strategiczni, Project Finance (OZE, budownictwo, przemysł),

-       przygotowanie i opiniowanie po stronie biznesu aplikacji kredytowych klientów z ww. segmentów,

-       przygotowanie i opiniowanie ze strony decyzji biznesowych decyzji kredytowych w zakresie analizowanych aplikacji kredytowych, w tym prezentacja rekomendacji kredytowych na poszczególnych segmentach decyzyjnych w Banku,

-       zarządzanie procesami kredytowymi,

-       współpraca z doradcami w procesie kredytowym, w tym udział w spotkaniach z klientem.

Wymagania:

-       posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość i finanse, ekonomia, statystyka, matematyka),

-       masz doświadczenie w zakresie analizy dla firm korporacyjnych, strategicznych,

-       dobrze orientujesz się w zagadnieniach ekonomicznych,

-       posiadasz dostęp do obszaru regulacji prawnych z zakresu zasięgu, zabezpieczeń i zabezpieczeń,

-       jesteś osobą komunikatywną, samodzielną w środku, o dobrej organizacji pracy, odpowiedzialną i terminową,

-       praca pod presją czasu nie jest Ci obca i dobrze sobie z nią radzisz,

-       jesteś gotowy do podjęcia decyzji oraz do negocjacji transakcji kredytowej,

-       dobrze znany pakiet MS Office, w którym znajduje się Excel.

Warunki zatrudnienia:

-       atrakcyjne warunki zatrudnienia,

-       możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,

-       dofinansowanie zajęć sportowych,

-       prywatna opieka medyczna,

-       dofinansowanie szkoleń i kursów,

-       ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

-       program rekomendacji pracowników,

-       inicjatywy dobroczynne,

-       projekty wolontariackie/ekologiczne,

-       trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,

-       upominki świąteczne,

-       świadczenia świąteczne,

-       sekcje sportowe,

-       program kafeteryjny,

-       dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,

-       programy wellbeingowy,

-       atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,

-       system premiowy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Analityk finansowy Bydgoszcz
  • Analityk medyczny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509