Analityk Biznesowy / Katowice
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Bank Pekao
17. 10. 2024

1131380701

Obowiązki

  • Masz  3-lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Potrafisz oceniać kondycję ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa prowadzącego pełną rachunkowość (mile widziane doświadczenie w pracy z klientem z segmentu MŚP)
  • Potrafisz współpracować  w zespole i cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej
  • Jesteś otwarty na wyzwania i działanie w dynamicznym środowisku pracy
  • Masz prawo jazdy kategorii B

Wymagania

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Banku Pekao S.A.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie Grupowe oraz inne ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Możliwość korzystania z  Karty MultiSport
  • Dynamiczną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Katowice
  • Analityk finansowy Katowice
  • Analityk medyczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377