Analityk Biznesowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Connectis
23. 5. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Jego dominująca rola w dziedzinie innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz kreowanie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych.

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu, który nieustannie dąży do doskonalenia w obszarze usług maklerskich! Jako członek naszej ekipy będziesz uczestniczyć w pasjonującym projekcie, koncentrującym się na analizie i definiowaniu kluczowych wymagań biznesowych.

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie analiz biznesowych pod wymagania w zakresie doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych na środowiskach, takich jak środowisko developerskie (DEV) i testowe (UAT)
  • Koordynacja testów, zarządzanie przypadkami testowymi, wersjonowanie tworzenie cykli
  • Przygotowanie przypadków testowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu analiz i wymagań biznesowych w projektach
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT, compliance i prawnymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz wizualizacja danych i informacji
  • Znajomość narzędzi projektowych i analitycznych (Jira, Confluence, MS Excel, SQL),
  • Wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia, Rynki finansowe, Informatyka,
  • Doświadczenie projektowe w branży bankowej - must have!

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą
  • Możliwość pracy z domu oraz z biura w Warszawie przy ul. Burakowskiej (praca hybrydowa)
  • Praca z nowoczesnego biura w Warszawie, znajdującego się przy wejściu do metra
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w innowacyjnych i długofalowych projektach w branży bankowej
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów
  • Dowolną formę współpracy: B2B, UoP lub UZ – Ty decydujesz
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

PROCES REKRUTACYJNY: 1. Rozmowa z działem HR po stronie Connectis, 2. Rozmowa techniczna po stronie Klienta - DECYZJA!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509