Analityk Biznesowy / BI
  • Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
mazowieckie, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96, mazowieckie, Polska
Medicover Sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Tryb pracy: hybrydowy – min 1 raz x mies – spotkania w biurze, reszta czasu – praca zdalna
  • Rekrutacja: 100% zdalna

Do innowacyjnego Działy Analiz Biznesowych i Badań Rynku​ poszukujemy Analityka Biznesowego​.

Jesteśmy otwarti na zatrudnienie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jakie zadania na Ciebie czekają?​

  • Koordynacja cyklicznego raportowania wskaźników KPI
  • Utrzymanie i rozwój raportów, dashboardów, narzędzi analitycznych i modeli danych
  • Przygotowywanie prezentacji, analiz ad hoc, materiałów na spotkania biznesowe
  • Zarządzanie spójnym sposobem definiowania danych oraz sposobu ich prezentacji
  • Inwentaryzacja i monitorowanie źródeł danych pod kątem ich jakości, kompletności oraz spójności
  • Usprawnianie wydajności i niezawodności raportowania
  • Obsługa baz danych, kostek analitycznych – min. na poziomie tworzenia i optymalizacji zapytań (SQL i/lub DAX i/lub MDX)
  • Automatyzacja procesów ETL dla danych z wielu rynków
  • Zbieranie, analizowanie wymagań biznesowych i ich walidacja,
  • Tworzenie dokumentacji dla nowych rozwiązań
  • Przetwarzanie danych z ankiet satysfakcji i raportowanie NPS
  • Udział w projektach realizowanych przez dział

Co jest dla nas ważne?​

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dostarczaniu analiz biznesowych, wniosków z nich płynących oraz prezentacji
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności posługiwania się narzędziami: Power Bi, Power Query, MS Excel
  • Praktyczna znajomość SQL, Python (min. bibliotek do analizy i manipulacji danych tabelarycznych)
  • Wymagana jest pełna biegłość w języku angielskim (min B2+)
  • Zdolność do samodzielnej pracy, efektywnej komunikacji z zespołami z innych rynków
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i rozumienia biznesu

Miłe widziane:​

  • Podstawowa znajomość zagadnień statystycznych będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe/ w trakcie studiów profilowych (matematyka, statystyka, ekonometria, nauki ścisłe)

Benefity:​

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dostęp do nauki języka angielskiego
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie NNW

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662