Analityk Biznesowy (bankowość)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1184758

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontaktorów i pracuj dla Klientów Hays! Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Analityk Biznesowo-systemowy Lokalizacja biura: Warszawa – praca w modelu hybrydowym lub zdalnieRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Projekty związane z rozwojem internetowej bankowości
Zadania:

  • Przeprowadzanie analizy wykonalności projektu
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym, jak i technologicznym
  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT oraz odpowiedzialność za ich jakość i spójność
  • Projektowanie procesów biznesowych
  • Projektowanie przypadków użycia i diagramów sekwencji
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej rozwiązań IT
  • Współpraca z programistami i testerami na etapie wytwórczym i odpowiedzialność za zgodność implementacji z wykonaną dokumentacją

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze bankowym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka, ekonomia lub pokrewne)
  • Znajomość notacji UML i BPMN
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań
  • Doświadczenie w modelowaniu biznesowym z wykorzystaniem technik przypadków użycia oraz prototypowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint)
  • Mile widziana znajomość narzędzi Sparx Enterprise Architect lub Bizagi BPM Modeler
  • Mile widziana znajomość języka SQL
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze bankowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie komunikacyjnym w mowie i piśmie)
  • Profesjonalizm i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy z JIRA i Confluence

Co otrzymasz:
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę przez Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851