Analityk biznesowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
1dea
25. 7. 2024

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

Analityka biznesowego!

Warunki zaangażowania:

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP

Stawka: do 110 PLN net / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time

Zakres obowiązków

  • Tworzenie wymagań: Przekształcaj wizję produktu w szczegółowe wymagania dla zespołów projektowych i developerskich.
  • Współpraca: Współpracuj z różnymi działami, aby zrozumieć potrzeby biznesowe i przełożyć je na język techniczny.
  • Analizy: Przeprowadzaj analizy rynku i konkurencji, aby wspierać podejmowanie strategicznych decyzji.
  • Raporty: Twórz raporty i dashboardy, które pozwolą śledzić postępy projektów i informować o kluczowych wskaźnikach.
  • Zarządzanie produktem: Wspieraj zarządzanie produktem poprzez śledzenie feedbacku klientów.

Wymagania

  • Doświadczenie: Minimum 5 lat w analizie biznesowej lub podobnych obszarach. Dodatkowo doświadczenia w tworzeniu produktów software’owych w metodyce Agile (min. 2 lata)
  • Umiejętności: Doskonała komunikacja, umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, znajomość narzędzi takich jak Jira i Confluence.
  • Języki: Biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1) oraz języka polskiego.
  • Znajomość: Znajomość systemu operacyjnego Android.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941