Analityk biznesowy
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Kredyt Inkaso
11. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołami projektowymi i aktywne wpływanie na zakres oraz kształt realizowanych zmian.
  • Analizowanie wymagań biznesowych oraz przekładanie ich na specyfikację funkcjonalną i techniczną wykorzystywanych systemów.
  • Prowadzenie konsultacji z ekspertami dziedzinowymi z obszarów biznesowych oraz IT.
  • Szacowanie pracochłonności prac analitycznych oraz testów w ramach projektów.
  • Współpraca z programistami w celu zapewnienia najwyższej jakości wdrażanych rozwiązań.
  • Testowanie oraz opiniowanie rozwiązań technicznych.
  • Aktywny udział w procesach usprawniających prace i efektywność zespołu funkcjonalnego.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta kilkuletnim (> 2 lat) doświadczeniem w projektach w środowisku IT.
  • Wiedza w dziedzinie zarządzania projektami, doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku IT.
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, rzetelność i dokładność.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę i budowanie długoterminowych relacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Znajomość notacji UML.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi, z modułem zbierania wymagań takimi jak JIRA, Confluence, Easy Redmine.
  • Podstawowa znajomość MS SQL.

Mile widziane

  • Znajomość Enterprise Architect
  • Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami - Scrum i Agile

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu umowę o pracę lub B2B.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Miła atmosfera w pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • System kafeteryjny – wybierasz swoje benefity np. bony do sklepów lub kartę Multisport.

  • Praca Białystok
  • Analityk finansowy Białystok
  • Analityk medyczny Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851