Analityk Biznesowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
AIQLABS Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie wymagania biznesowych i projektowanie koncepcji rozwiązań w systemie;
  • Tworzenie koncepcji i szczegółowych projektów rozwiązań dopasowanych do wymagań klientów
  • Planowanie i koordynacja zmian w projekcie pod kątem spójności i zgodności
  • Weryfikacja wymagań pod kątem możliwości implementacji (przy współpracy z programistami)
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej kluczowych procesów.

Nasze wymagania

  • Posiada min. 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu
  • wysokie zdolności analityczne
  • Zna branżę finansową,
  • Posiada umiejętność przekładania wymagań biznesowych na język techniczny
  • Cechuje się silną koncentracją na rozwiązaniach biznesowych;
  • Wykazuje się Inicjatywą w poszukiwaniu nowych rozwiązań i tworzeniu rekomendacji w tym zakresie optymalizacji produktów i procesów biznesowych;
  • Jest Nastawiona na współpracę zespołową.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Możliwości wprowadzania Twoich pomysłów w życie;
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Ruchomy czas pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku.
  • Imprezy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087