Analityk biznesowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Erli.pl
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu jako Analityk Biznesowy! :)

Jesteśmy ERLI.pl - platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza procesów biznesowych oraz identyfikowanie obszarów wymagających usprawnienia.
  • Pozyskiwanie, dokumentowanie i analizowanie wymagań biznesowych.
  • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji dla Zarządu.
  • Współpraca z zarządzającymi w celu wdrażania proponowanych rozwiązań.
  • Wsparcie przy opracowywaniu strategii biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel i Business Intelligence (Power BI).
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych.

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce.
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji - Twoje pomysły się dla nas liczą!
  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny);
  • Różnorodne zadania i cele - wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: szanujemy siebie nawzajem - każdy punkt widzenia jest ważny!
  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

  • Praca Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Analityk finansowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567