Analityk Biznesowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
Asseco Business Solutions
12. 10. 2024

Dołącz do nas jako Analityk Biznesowy systemu faktoringowego!​ Jeśli masz doświadczenie w analizowaniu potrzeb klienta, testowaniu aplikacji, programowaniu lub wdrażaniu systemów, chcesz zdobyć wiedzę o faktoringu oraz samodzielnie kreować rozwiązania na podstawie wymagań klienta. Potrafisz szczegółowo opisać proponowaną zmianę w systemie i chciałbyś tworzyć dokumentację analityczną dla klientów, to ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Nie wymagamy wiedzy z zakresu faktoringu, wszystkiego Cię nauczymy! ?

Twoje zadania

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywaniu systemu faktoringowego do ich oczekiwań
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i specyfikacji wymagań
  • Projektowanie zmian do funkcjonującego systemu informatycznego lub nowych rozwiązań
  • Współpraca z developerami i testerami w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu

Oferujemy:

  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B.
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy szkolenia oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na jednym z następujących stanowisk: analityk, specjalista ds. jakości, konsultant ds. wdrożeń specjalista ds. utrzymania, developer
  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
  • Zdolność łatwego pisania tekstów tzw. „lekkiego pióra”
  • Zdolność łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu teorii analiz systemów informatycznych
  • Wiedza z zakresu faktoringu
  • Doświadczenie w branży bankowej/finansowej

  • Praca Lublin
  • Analityk finansowy Lublin
  • Analityk medyczny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251