Analityk biznesowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
SellIntegro
23. 9. 2024

Pomóż Twoim ulubionym sprzedawcom w branży e-Commerce, a naszym użytkownikom, aby ich jutrzejszy dzień pracy był dużo lepszy od poprzedniego.

Poszukujemy osoby, która swoją szeroką wiedzą o świecie oraz umiejętnościami wzbogaci naszą firmę o nowe, wyjątkowe kompetencje, przybliżające nas jeszcze bardziej do potrzeb naszych użytkowników.

Chcielibyśmy abyś pomógł nam wypracować produkty internetowe, które przyspieszą e-Commerce dla setek tysięcy sprzedawców.

Jako Analityk Biznesowy będziesz odpowiedzialny za tworzenie specyfikacji wymagań produktu, analizy procesów i poszukiwanie rozwiązań, które będą zachwycać setki tysięcy firm działających w e-Commerce na całym świecie!

 Zakres zadań:

  • Zrozumienie biznesu i procesów klienta: Zgłębianie wiedzy na temat branży klienta, jego procesów biznesowych i specyfiki, aby lepiej rozumieć, jak systemy ERP i OMS mogą wspierać ich działalność
  • Zbieranie i definiowanie wymagań: Organizowanie spotkań i warsztatów z interesariuszami w celu identyfikacji, zbierania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Modelowanie procesów biznesowych: Tworzenie diagramów i modeli procesów, które ilustrują, jak różne elementy systemu współpracują ze sobą i z procesami biznesowymi klienta
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Ocena i proponowanie rozwiązań: Na podstawie zgromadzonych wymagań i zrozumienia dostępnych technologii, proponowanie najlepszych rozwiązań dla systemów ERP i OMS
  • Aktualizacja i tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli analityka biznesowego min 2 lata
  • Analityczne myślenie
  • Dobra znajomość eCommerce oraz procesów w firmach handlowych i handlowo-produkcyjnych
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych, znajomość narzędzi oraz metod wspierających zarządzanie wymaganiami
  • Umiejętność opracowania specyfikacji wymagań funkcjonalnych
  • Samoorganizacja
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowej
  • Historia sukcesów na podobnym stanowisku
  • Otwartość na wyzwania
  • Skrupulatność
  • Kreatywność

Oferujemy:

  • Swobodę w wyborze narzędzi oraz metodyk pracy
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie odpowiednie do Twojego doświadczenia
  • Premie i wzrost wynagrodzenie za istotne sukcesy
  • Elastyczne godziny pracy - w opcji do wyboru: biuro, 100% zdalnie lub hybrydowo - jak wolisz:)
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy, nastawioną na wzajemną otwartość oraz indywidualne podejście:)
  • Możliwość poszerzania swoich kwalifikacji i rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy oraz Grupy cyber_Folks
  • Przestrzeń do wdrażania Twoich autorskich pomysłów
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • Młody i zgrany zespół

  • Praca Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848