Analityk Biznesowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
TU INTER Polska S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i definiowanie potrzeb biznesowych na potrzeby rozwoju systemów informatycznych,
  • Udział w planowaniu rozwoju systemów informatycznych poprzez zbieranie i definiowanie potrzeb biznesowych,
  • Udział w analizie i projektowaniu systemów informatycznych poprzez zbieranie i dokumentowanie wymagań,
  • Zbieranie i dokumentowanie wymagań do analiz i projektowanie systemów informatycznych,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników biznesowych,
  • Testowanie aplikacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach biznesowych i informatycznych,
  • Doświadczenie w analizie wymagań z wykorzystaniem historyjek użytkownika,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne,
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM,
  • Znajomość technologii informatycznych, narzędzi (JIRA, Confluence, MS Office,) i praktyka w stosowaniu notacji modelowania procesów biznesowych,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, relacyjności i otwartości,
  • Dokładność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki branży ubezpieczeniowej i/lub finansowej, procesów i regulacji,
  • Umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków i znajdowania kreatywnych rozwiązań.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • ciekawą pracę w Centrali z dynamicznie i profesjonalnie działającym zespołem,
  • udział w interesujących projektach i procesach,
  • program profesjonalnych szkoleń,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • produkty ubezpieczeniowe INTER do nabycia na preferencyjnych warunkach,
  • nagrody jubileuszowe powiązane ze stażem pracy,
  • atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (przy Dworcu Zachodnim).

  • Praca Piaseczno
  • Analityk medyczny Piaseczno
  • Analityk finansowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509