Analityk Biznesowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Decerto
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twoja rola i projekt:

W ramach współpracy z Klientem z UK rozwijamy i wdrażamy system ubezpieczeniowy wspomagający underwriting korporacyjny.

Do wewnętrznego i kameralnego zespołu szukamy zaangażowanego Analityka Biznesowego z minimum 3-letnim doświadczeniem komercyjnym oraz biegłą znajomością języka angielskiego.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i chcesz regularnie posługiwać się językiem angielskim w pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy, że Twój poziom języka angielskiego będzie co najmniej na poziomie C1.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość codziennej pracy i komunikacji z klientami w języku angielskim, co pozwoli Ci stale rozwijać umiejętności językowe.
  • Szanse na wizyty w Wielkiej Brytanii, aby spotkać się osobiście z naszym klientem i budować jeszcze silniejsze relacje biznesowe.

Jeśli marzysz o wyjeździe do UK i cenisz sobie pracę, która pozwoli Ci stale doskonalić umiejętności językowe oraz daje możliwość międzynarodowej współpracy, to nie zwlekaj - aplikuj już dziś!

Model pracy:  zdalny (spotkania w biurze w Warszawie raz na 1-2 miesiące).

Metodyka:  SCRUM.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie analizy biznesowej z klientem,
  • Przeszkolenie użytkowników końcowych z obsługi i funkcjonalności nowo zbudowanej aplikacji,
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji demonstracyjnych aplikacji,
  • Przekazywanie informacji zwrotnych od użytkowników końcowych do zespołu projektowego w celu ciągłego doskonalenia aplikacji,
  • Aktywny udział w spotkaniach z klientami, w tym prowadzenie warsztatów w celu zrozumienia potrzeb i oczekiwań klienta,
  • Szkolenie oraz wdrażanie użytkowników do korzystania z oprogramowania,
  • Badanie procesów biznesowych klienta i identyfikacja obszarów do usprawnienia lub rozwoju,
  • Zbieranie i analiza wymagań pod kątem ich spójności, kompletności i zgodności z celami projektu,
  • Identyfikacja kluczowych elementów systemowych niezbędnych do realizacji wymagań biznesowych,
  • Zapewnienie klarowności i kompletności dokumentacji, aby służyła jako podstawa dla działań zespołu projektowego oraz dla klienta,
  • Współpraca z zespołem tworzącym oprogramowanie oraz interesariuszami biznesowymi,
  • Monitorowanie postępu prac w celu zapewnienia spójności i zgodności z założeniami projektowymi.

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia jako Analityk Biznesowy/IT/Systemowy,
  • Posiadasz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej , znasz procesy i produkty z ubezpieczeń majątkowych,
  • Jęz. angielski  znasz na poziomie C1,
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji dla użytkowników oraz umiejętność dzielenia się wiedzą (mile widziane),
  • Znasz oraz korzystasz z narzędzi BPMN, UML, Enterprise Architect, Confluence, Jira oraz metody Gherkina.

Czeka na Ciebie:

  • Praca zdalna, okazjonalne przyjazdy do biura (1 x 1-2 miesiące), biuro Warszawa Śródmieście.
  • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Dofinansowanie certyfikatów.
  • Doświadczony zespół z dużym know-how.
  • Dofinansowanie do Opieki medycznej, Karty sportowej, Ubezpieczenia na życie.
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851