Analityk biznesowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
11. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań​

Twoje obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa procesu pozyskiwania finansowania/monitoringu bankowego/ustanawiania zabezpieczeń;
  • Bezpośredni kontakt z instytucjami finansowymi – banki, instytucje finansujące, fundusze pożyczkowe, brokerzy, instytucje państwowe;
  • Analiza oraz monitorowanie kowenantów umownych wynikających z bieżącego jak i nowego finansowania dla podmiotów wchodzących w skład grupy;
  • Współpraca z działem księgowości w celu analizy i weryfikacji sprawozdań finansowych;
  • Ocena kompletności, poprawności formalnoprawnej i jakości składanej dokumentacji przygotowanej przez zespół;
  • Analiza wyników i rentowności działań realizowanych przez Grupę;
  • Przygotowanie prognoz oraz analiza ich wykonania;
  • Sporządzanie dokumentacji analizy finansowej i ekonomicznej dla obecnych jak i nowych inwestycji;
  • Sporządzanie kompleksowych i tematycznych opracowań dla inwestorów zainteresowanych inwestycjami;
  • Wsparcie współpracowników w procesach newralgicznych dla Grupy;
  • Dokonywanie analizy opłacalności inwestycji.

✍ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, np. finanse i rachunkowość, ekonomia, bądź zarządzanie;
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w dużej firmie lub instytucji finansowej;
  • Znajomość zagadnień finansowych: Dogłębna znajomość instrumentów finansowych, rynków finansowych, a także zasad rachunkowości;
  • Doświadczenie w analizie finansowej: Umiejętność analizowania sprawozdań finansowych, przygotowywania prognoz i oceny opłacalności inwestycji;
  • Umiejętność analizy danych oraz ich graficznego ich przedstawienia;
  • Umiejętność tworzenia modeli biznesowych;
  • Umiejętność przygotowywania scenariuszy testowych i raportów.

⭐ Mile widziane:

  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej, rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet Multisport.

  • Praca Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567