Analityk biznesowo-systemowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
DomData S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych;
  • Współtworzenie dokumentacji biznesowej;
  • Projektowanie funkcjonalności w oparciu o dostępne narzędzia;
  • Tworzenie rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Ferryt Low-Code Platform;
  • Udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania rozwiązań biznesowych z zastosowaniem metodyki Scrum;
  • Wsparcie podczas testów funkcjonalnych rozwiązania.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne);
  • Doświadczenie w obszarze bankowości ;
  • Zdolność analitycznego i/lub algorytmicznego myślenia;
  • Umiejętność tworzenia i czytania modeli UML oraz BPMN;
  • Znajomość podstaw projektowania obiektowego ;
  • Komunikatywność;

-       Gotowość do zdobywania wiedzy i umiejętności w świecie platform Low-Code.

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Low-Code.
  • Znajomość języków programowania.
  • Znajomość struktur JSON, XML.

To oferujemy:

-       Program polecenia pracowników;

-       Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7-9);

-       Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16);

-       Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych;

-       Casual Dress code;

-       Dofinansowanie okularów;

-       Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie;

-       Wsparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym;

-       Udział w inicjatywach dobroczynnych;

-       Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty” .

Benefity:

-       Prywatna opieka medyczna;

-       Firmowa biblioteka;

-       Program rekomendacji pracowników;

-       Inicjatywy dobroczynne;

-       Parking dla rowerów;

-       Karta Multisport

-       Zajęcia z j. angielskiego i j.niemieckiego.

Etapy rekrutacji:

1.     Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.

2.     Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.

3.     Podpisanie umowy o pracę.

Zobacz jak się u nas pracuje --> Profil Pracodawcy

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045