Analityk Biznesowo-Systemowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
ProfiAuto Software house
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kogo szukamy?

Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Analityka Biznesowo-Systemowego (Business Analyst) do nowego projektu WMS (program przeznaczony do zarządzania operacjami magazynowymi).

Jako Analityk Biznesowo-Systemowy będziesz współpracować w zespole projektowym wraz z innymi analitykami, programistami, testerami, projektantami UX, specjalistami DevOps i inżynierami sieci.

Twoim celem będzie wdrożenie nowego systemu, który znacząco zwiększy efektywność i skuteczność operacji magazynowych.

Dołącz do naszego zespołu IT! Szukamy kompetencji na poziomie Mida / Seniora.

Lokalizacja: Chorzów - w trybie stacjonarnym lub hybrydowym (hybryda w układzie max 3/2, czyli 3 dni w firmie, 2 dni zdalnie).

Chorzów, Niedźwiedziniec 10

Jakie są wyzwania / zadania na stanowisku?

  • Zbieranie i analiza wymagań: Identyfikacja kluczowych kwestii i definicja potrzeb biznesowych
  • Opracowywanie planów i modeli biznesowych: ciągła współpraca z jednostkami biznesowymi
  • Współpraca z programistami i testerami: skuteczna interakcja między programistami i testerami w celu zapewnienia jakości produktu i zgodności z wymaganiami klienta wewnętrznego i zewnętrznego.
  • Prowadzenie Backlogu i priorytetyzacja zadań zespołów
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz ciągłe doskonalenie procesów
  • Dbanie o wykorzystywanie i szerzenie przyjętych praktyk zarządzania projektami oraz wdrożeniami
  • Tworzenie dokumentacji techniczno-biznesowej dla rozwiązań systemowych
  • Wsparcie zespołu w przypadku wystąpienia awarii i błędów krytycznych

Jakich kompetencji szukamy?

  • Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu IT, analizy danych, zarządzania projektami IT lub pokrewnego obszaru
  • Minimum 4 - letnie doświadczenie w pracy w analizowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Zdolność do analizy danych, identyfikowania potrzeb, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • Znajomość narzędzi analitycznych i oprogramowania do wizualizacji procesów oraz wymagań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole oraz adaptacji do zmieniających się wymagań projektowych
  • Proaktywne podejście do rozwoju produktu i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną oraz swobodną komunikację.

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikacji z zakresu analizy biznesowej, zarządzania projektami lub technologii IT
  • Znajomość procesów biznesowych związanych z dostawą, magazynowaniem i sprzedażą części samochodowych.
  • Znajomość SQL, zapytań bazodanowych.

Co oferujemy?

Benefity w naszej firmie są zróżnicowane w zależności od formy zatrudnienia. Szczegóły i zakres do uzgodnienia – przed rozpoczęciem współpracy. Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Do wyboru: praca w trybie stacjonarnym lub hybrydowym (hybryda w układzie max 3/2, czyli 3 dni w firmie, 2 dni zdalnie)
  • Dobra atmosfera, współpraca i wsparcie zespołu IT
  • Możliwość rozwoju zawodowego (indywidualny program szkoleniowy, wsparcie w ścieżce certyfikacyjnej)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych, do studiów podyplomowych
  • System poleceń pracowniczych.

  • Praca Katowice
  • Analityk finansowy Katowice
  • Analityk medyczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584