Analityk biznesowo-systemowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
GreenMinds Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego analityka biznesowo-systemowego, który dołączy do zespołu realizującego projekty w obszarze finansowo-podatkowym. Oferta dotyczy długofalowej i stabilnej współpracy.

Twój zakres obowiązków:

  • Zbieranie wymagań od analityków biznesowych,
  • Opis wymagań w formie User Story
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej/technicznej
  • Nadzorowanie i uczestniczenie w testach i wdrożeniach

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka systemowego
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji / wdrożeniach,
  • Doświadczenie w analizie wymagań,
  • Dobra znajomość narzędzi Google (Drive, Docs, Sheets, Meet i inne)
  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów IT (szczególnie customowych)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, B2/ C1
  • Rozumienie zależności w procesie rozwoju oprogramowania (znajomość technik i metod).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze finansów, podatków lub księgowości;
  • Znajomość podstaw technologii systemów przeglądarkowych (np. SQL / bazy danych, XML, JSON, podstawy architektury aplikacji);
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów raportowych.

To oferujemy:

  • Przejrzysty model rozliczeń.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Rozwój kompetencji chmurowych
  • Współpracę z ekspertami
  • Profesjonalny, jakościowy proces rekrutacyjny.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848