Analityk biznesowo-systemowy
  • Kozy
Kozy, Kozy, Silesian Voivodeship, Polska
APILO Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zbieranie, analiza i weryfikacja wymagań biznesowych oraz przygotowywanie założeń dla developerów
  • Ścisła współpraca z Zespołami IT, w szczególności z programistami i testerami, w celu zapewnienia zgodności i jakości produktu z wymaganiami klienta
  • Tworzenie i analiza dokumentacji techniczno-biznesowej dla rozwiązań systemowych

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowo – systemowej w branży e-commerce
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej i projektowej, weryfikacji oraz formułowania wniosków
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami
  • Doświadczenie w zagadnieniach z obszaru software developmentu, oparte na techniczną wiedzą, które
  • Wiedza techniczna i rozumienie zagadnień z obszaru software developmentu, które pozwolą na swobodną komunikację oraz współpracę z zespołem developerskim
  • Znajomość: BPMN, UML

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z projektami dla usług SAAS
  • Znajomość zagadnień IT z obszaru e-commerce

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet medyczny LuxMed
  • Karta MultiSport (po okresie próbnym)
  • Dodatkowe ubezpieczenie w Allianz (po okresie próbnym)
  • Współpraca z liderem branży sklepów ecommerce Shoper
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz technologii
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności miękkich i technicznych
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania
  • Uczestnictwo w warsztatach, konferencjach i spotkaniach (E-commerce, Amazon, Allegro)
  • Integracja z całą Grupą Shoper S.A. w ramach większych wydarzeń ogólnofirmowych ☕

  • Praca Kozy
  • Kozy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116