Analityk biznesowo - systemowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
SellIntegro
20. 9. 2024

Pomóż Twoim ulubionym sprzedawcom w branży e-Commerce, a naszym użytkownikom, aby ich jutrzejszy dzień pracy był dużo lepszy od poprzedniego.

Poszukujemy osoby, która swoją szeroką wiedzą o świecie oraz umiejętnościami wzbogaci naszą firmę o nowe, wyjątkowe kompetencje, przybliżające nas jeszcze bardziej do potrzeb naszych użytkowników.

Chcielibyśmy abyś pomógł nam wypracować produkty internetowe, które przyspieszą e-Commerce dla setek tysięcy sprzedawców.

Jako Analityk Biznesowy będziesz odpowiedzialny za tworzenie specyfikacji wymagań produktu, analizy procesów i poszukiwanie rozwiązań, które będą zachwycać setki tysięcy firm działających w e-Commerce na całym świecie!

Zakres zadań:

  • Zrozumienie biznesu i procesów klienta: Zgłębianie wiedzy na temat branży klienta, jego procesów biznesowych i specyfiki, aby lepiej rozumieć, jak systemy ERP i OMS mogą wspierać ich działalność.
  • Zbieranie i definiowanie wymagań: Organizowanie spotkań i warsztatów z interesariuszami w celu identyfikacji, zbierania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
  • Modelowanie procesów biznesowych: Tworzenie diagramów i modeli procesów, które ilustrują, jak różne elementy systemu współpracują ze sobą i z procesami biznesowymi klienta.
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Ocena i proponowanie rozwiązań: Na podstawie zgromadzonych wymagań i zrozumienia dostępnych technologii, proponowanie najlepszych rozwiązań dla systemów ERP i OMS.
  • Uczestniczenie w testach
  • Szkolenie i wsparcie dla użytkowników
  • Monitorowanie wdrożeń
  • Aktualizacja i tworzenie dokumentacji
  • Badanie rynku
  • Rozwiązywanie problemów - szybkie identyfikowanie i adresowanie problemów związanych z systemem, które mogą wpływać na działalność klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka lub pokrewne
  • doświadczenie w roli analityka biznesowego min 2 lata
  • Analityczne myślenie,
  • Bardzo dobra znajomość eCommerce,
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych, znajomość narzędzi oraz metod wspierających zarządzanie wymaganiami
  • umiejętność opracowania specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w dedykowanych narzędziach
  • samoorganizacja
  • znajomość JSON/JSONSchema + XML,
  • Umiejętność manualnego posługiwania się Web API (RESTful, WSDL/SOAP, etc),
  • Znajomość narzędzi Postman/Insomnia etc.,
  • Doświadczenie w analizie systemowej usług zorientowanych na usługi,
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy systemów informatycznych.

Must have:

  • Historia sukcesów na podobnym stanowisku.
  • Otwartość na wyzwania.
  • Kreatywność i otwartość na kreatywność.

Oferujemy:

  • swobodę w wyborze narzędzi oraz metodyk pracy,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie odpowiednie do Twojego doświadczenia,
  • premie i wzrost wynagrodzenie za istotne sukcesy,
  • elastyczne godziny pracy - w opcji do wyboru: biuro, 100% zdalnie lub hybrydowo - jak wolisz:)
  • niekorporacyjną atmosferę pracy, nastawioną na wzajemną otwartość oraz indywidualne podejście:)
  • możliwość poszerzania swoich kwalifikacji i rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy oraz Grupy cyber_Folks,
  • przestrzeń do wdrażania Twoich autorskich pomysłów,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport,
  • młody i zgrany zespół,

  • Praca Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045