Analityk biznesowo-systemowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Eyzee S.A.
16. 9. 2024

Poszukujemy Analityków biznesowo- systemowych do zespołu pracującego dla jednego z naszych klientów w banku. Projekt długofalowy dotyczy obszaru rozwoju kredytów hipotecznych.

Tworzymy przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla specjalistów w branży IT, zapewniamy ciekawe wyzwania, dbając o dobrą komunikację i atmosferę w zespole.

Z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery!

Stack projektu: UML, BPMN, Enterprise Architect, PostgreSQL

Zadania:

  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • organizowanie i prowadzenie warsztatów z biznesem, architektem i działem IT
  • projektowanie rozwiązań i nadzorowanie procesu wdrażania zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • przygotowanie, archiwizowanie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
  • wsparcie analityczne na etapach projektowania, programowania, testowania oraz wdrożeń nowych lub zmodyfikowanych systemów informatycznych
  • modelowanie rozwiązań uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami
  • tworzenie user story i moderowanie refinement’ów

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenie w projektowaniu rozwiązań / systemów z obszaru bankowego
  • doświadczenie w analizie istniejących i w projektowaniu nowych interfejsów
  • doświadczenie w przekładaniu wymagań biznesowych na zadania do realizacji przez zespół developerów
  • umiejętność modelowania komunikacji pomiędzy systemami
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów
  • praktyczna znajomość BPMN, Enterprise Architect
  • samodzielność, proaktywność, umiejętność szybkiego wejścia w realizowany temat

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze procesów kredytów hipotecznych
  • umiejętność modelowania procesów z wykorzystaniem UML

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • służbowy laptop i monitor
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • sportową kartę Multisport
  • nauka języka angielskiego
  • omawianie postępów i rozwoju co pół roku
  • opcja "ławki", jeśli kończy się projekt, nie rezygnujemy ze współpracy
  • transparentna komunikacja z pracownikami
  • możliwość zaangażowania się w rozwój organizacji
  • chętnie dzielimy się wiedzą - dołącz do Akademii Eyzee!
  • mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów
  • praca z narzędziami JIRA, Confluence, BitBucket
  • dbamy o integracje i organizujemy różne akcje motywacyjne :)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm ​z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół analityków, konsultantów i programistów, ​z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań. Ważne dla nas są: jakość kodu, testy jednostkowe i integracyjne oraz CI/CD, doprecyzowanie wymagań przed napisaniem kodu. Nasze projekty to głównie tworzenie nowych systemów lub nowych funkcjonalności do istniejących rozwiązań.

Dodatkowo rozwijamy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają pracę, ale też pozwalają rozwinąć nasze doświadczenie. Jeden z nich możesz pobrać tutaj (eZee Worklog). Jesteśmy partnerem Atlassian.

  • Praca Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584