Analityk Biznesowo - Systemowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Tukano Software House Sp. z o. o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie procesów biznesowych oraz sporządzanie specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z wykorzystaniem UML i BPMN.
  • Specyfikowanie serwisów, interfejsów (w szczególności REST API).
  • Przygotowywanie specyfikacji oraz dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, identyfikowanie założeń i ograniczeń systemowych.
  • Tworzenie UserStories, Epics, itp.
  • Tworzenie dokumentacji biznesowej i projektowej.
  • Tworzenie dokumentacji z wykorzystaniem notacji UML oraz BPMN w zakresie modelowania procesów biznesowych.
  • Udział w szacowaniu pracochłonności na podstawie potrzeb/wymagań dostarczonych przez Klientów.
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w roli Analityka IT.
  • Doświadczenie w modelowaniu i inżynierii procesów biznesowych oraz specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z wykorzystaniem UML i BPMN.
  • Doświadczenie zawodowego w obszarze analizy w projektach IT prowadzonych w metodykach zwinnych.
  • Doświadczenie zawodowe w specyfikowaniu serwisów, interfejsów (w szczególności REST API).
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zbierania, specyfikacji i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, identyfikowania założeń i ograniczeń systemowych oraz doświadczenie w zakresie zarządzania zależnościami pomiędzy wymaganiami i zmianami wymagań w projektach IT.
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu UserStories, Epics i test Scenarios;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej.
  • Praktyczna znajomość hurtowni danych.
  • Praktyczna znajomość notacji UML (m.in. diagram klas, aktywności, sekwencji, przypadków użycia, komponentów, maszyny stanów) oraz BPMN w zakresie modelowania procesów biznesowych.
  • Praktyczna znajomość Jira i Confluence.
  • Biegła znajomość Sparx Enterpise Architect.
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych w tym SQL.
  • Praktyczna znajomość formatów XML i JSON.

To oferujemy

  • Pracę przy innowacyjnych projektach.
  • Pracę w zespole wykorzystującym zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania.
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.
  • Budżet integracyjny.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Kurs języka angielskiego z native speakerem.
  • Kartę MultiSport.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Cykliczne integracje :-)

  • Praca Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509