Analityk biznesowo- systemowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Connectis
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Analiza biznesowa, systemowa aplikacji i procesów realizowanych w Banku
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej
  • i biznesowej
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych dla Banku
  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych
  • Praca w metodyce Scrum

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka systemowego
  • Wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań
  • Znajomość technologii XML, XSD, XML WebServices, REST Services, UML
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • Umiejętność swobodnego czytania dokumentacji w j. angielskim

Mile widziane:

  • Doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych
  • Doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych

Oferujemy:

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny

  • Praca Gdańsk
  • Analityk finansowy Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509