Analityk biznesowo – systemowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Województwo zachodniopomorskie, Polska
Sii
28. 5. 2024

Jako nasz pracownik dołączysz do społeczności ponad 300 Analityków Biznesowych w Sii. Nasi specjaliści rozwijają aplikacje dedykowane różnym sektorom, m.in. farmaceutycznemu (system dedykowany badaniom klinicznym), e-commerce (platforma obsługująca miliony klientów na całym świecie), bankowemu (systemy płatności elektronicznych, rozwój bankowości mobilnej) i wielu innym!

Sii oferuje dostęp do unikalnych projektów i szeroki wachlarz korzyści, w tym dostęp do platformy Pluralsight oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych.

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań
  • Definiowanie wymagań niefunkcjonalnych systemu w oparciu o analizę wymagań biznesowych oraz współpracę z działami IT
  • Kooperacja z wewnętrznymi ekspertami oraz menedżerami w celu zaprojektowania optymalnych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji opisującej wymagania funkcjonalne
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz zespołami projektowymi
  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych, wykonanie testów, rejestracja i obsługa błędów

Twoje umiejętności:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w zbieraniu i analizowaniu wymagań biznesowych
  • Praktyka w obszarze bankowości, branży finansowej lub e-commerce
  • Znajomość notacji UML i BPMN, SQL oraz narzędzi modelowania (np. Enterprise Architect)
  • Doświadczenie w pracy metodyką SCRUM
  • Biegłość w obsłudze Confluence i JIRA oraz doświadczenie w używaniu narzędzi pracy współdzielonej
  • Wiedza z zakresu testów manualnych aplikacji: tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, wykonanie testów, rejestracja i obsługa błędów
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Praca Szczecin
  • Analityk finansowy Szczecin
  • Analityk medyczny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080