Analityk Biznesowo – Systemowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Inteca
2. 9. 2024

Firma Inteca posiada doświadczenie w realizacji projektów dla jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi oraz rozwiązania w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT.

Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Opis stanowiska:

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych,
  • analiza i modelowanie procesów biznesowych w BPMN 2.0,
  • udział w opracowywaniu studium wykonalności i business case,
  • opracowywanie specyfikacji systemów z wykorzystaniem UML i narzędzi CASE,
  • wsparcie procesu akceptacji i odbioru rozwiązania,
  • wsparcie zespołu programistycznego w procesie budowy, testów i wdrażania rozwiązania,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia jako Analityk,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • znajomość technik modelowania UML i BPMN,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom,
  • minimum roczne doświadczenie w budowaniu relacji z klientem,
  • zaangażowanie, skrupulatność i rzetelność,
  • doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi CASE (np. Sparx Enterprise Architect),
  • znajomość systemów klasy BPM,
  • znajomość koncepcji z zakresu integracji systemów (SOA, API, WebServices, REST).

Oferujemy:

  • Przyjazne miejsce pracy z elastycznymi formami zatrudnienia i godzinami pracy.
  • Przestrzeń na rozwój osobisty w silnym zespole inżynierskim.
  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych.
  • Opiekę medyczną Luxmed, Kartę Multisport Benefit.

  • Praca Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536