Analityk badań klinicznych
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • aktywne uczestniczenie w procesie prowadzonych badań klinicznych,
  • przygotowywanie analiz statystycznych dla nowych rozwiązań w obszarze oprogramowania lub sprzętu,
  • odpowiedzialność za proces analizy danych: pozyskiwanie, przetwarzanie danych surowych w oparciu o przygotowane szablony i skrypty (np. program MS Excel, R lub Statistica), opracowywanie danych numerycznych, a także weryfikowanie poprawności danych,
  • współpraca z lekarzami, instytucjami w zakresie tworzenia publikacji naukowych oraz materiałów szkoleniowych,
  • prowadzenie szkoleń oraz zapewnienie kompleksowego wsparcia technicznego w obszarze oferowanego sprzętu i oprogramowania,
  • kooperacja z pozostałymi zespołami w ramach organizacji (R&D, Product Planningu, marketingu, prawnym) oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • znajomość podstaw statystyki oraz podstawy pakietu R lub Statistica,
  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela),
  • znajomość branży okulistyki klinicznej, biologicznej lub medycznej, będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziana znajomość nauk biomedycznych lub medycznych,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Korzyści:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca zdalna (z dostępnością do sporadycznych wizyt w jednym z biur firmy w Poznaniu/Zawierciu/Wrocławiu),
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018