Analityk / Architekt Biznesowy - Obszar Zakupów i Finansów
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Decerto
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

PROJEKT ZEWNĘTRZNY:

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy w obszarze Finansów i Zakupów wsparcia do projektu wdrożenia systemu finansowego oferowanego przez Firmę, i w związku z tym wycofania z obecnego systemu zakupowo-finansowego.

Szukamy Analityka / Architekta biznesowego z j. angielskim

 Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako Analityk/Architekt Biznesowy w obszarze Finansów i Zakupów
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie analizy wymagań użytkownika, wdrażania nowych funkcjonalności, zrozumienia systemów IT
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie modelowania procesów biznesowych
  • Doświadczenie w projektach realizowanych w obszarze Zakupów (w szczególności zarządzanie dostawcą, obsługa zapotrzebowań zakupowych, przetarg) oraz Finansów (obieg faktur od zamówienia do płatności)
  • Praca w języku angielskim

Zadania w ramach projektu:

  • Pomoc w zaprojektowaniu nowych ścieżek działania, z uwzględnieniem dostępnych funkcjonalności systemu lub ich braku, dla procesu „od zapotrzebowania zakupowego do płatności faktury za usługę”.
  • Analiza wymagań biznesowych w kontekście dostępnych funkcjonalności nowego systemu i propozycja usprawnienia w systemie lub poza nim w przypadku braku stosownych funkcjonalności (wskazanie innych możliwości tj. aplikacje, roboty etc.).
  • Weryfikacja sposobu uwzględnienia wymagań regulacyjnych (przepisy prawa, polityki i procedury wewnętrzne) w systemach i procesach.
  • Zabezpieczanie i przygotowanie raportów na potrzeby Zakupów, Rachunkowości i Kontrolingu.
  • Analiza działania systemu pod kątem różnych kategorii użytkowników systemu, przypisanie ról, proponowanie zmiany, pomoc w przygotowywaniu manuali dla użytkowników.
  • Przygotowanie stosownej dokumentacji w ramach prac projektowych (spis wymagań biznesowych, opis nowych procesów).
  • W ramach wycofania obecnego systemu pomoc w zabezpieczeniu danych historycznych z systemu i dostępu do nich dla pracowników.
  • Współpraca z Finansami, Zakupami, funkcjami wspierającymi (obszar prawny, compliance, AML itp.) i tzw. użytkownikiem biznesowym (w ramach lokalnej struktury projektu) oraz zespołem wdrożeniowym i dostawcą wycofywanego systemu.

Czeka na Ciebie:

  • Głównie praca zdalna, 1x w miesiącu przyjazd do biura w Warszawie.
  • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Dofinansowanie certyfikatów.
  • Doświadczony zespół z dużym know-how.
  • Dofinansowanie do Opieki medycznej, Karty sportowej, Ubezpieczenia na życie.
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam

  • Praca Poznań
  • Architekt Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Architekt wnętrz Poznań
  • Architekt krajobrazu Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588