Analityk/Analityczka w dziale Inżynierii Produkcji
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Solaris Bus & Coach sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • tworzenie intuicyjnych i bogatych w informacje wizualizacji danych, pulpitów nawigacyjnych i raportów z wykorzystaniem narzędzi Power BI,
  • współpraca wewnątrz organizacji w celu pozyskiwania i przetwarzania odpowiednich baz danych,
  • przedstawianie ustaleń i zaleceń w celu wspierania procesu decyzyjnego opartego na danych,
  • bieżące poszukiwanie i ciągłe doskonalenie narzędzi analitycznych do zarządzania danymi,
  • tworzenie i rozwój aplikacji w środowisku Power Apps,
  • automatyzacja procesów wewnątrzdziałowych i około produkcyjnych przy pomocy m.in. VBA, baz danych, zapytań SQL i innych dostępnych narzędzi,
  • proponowanie, projektowanie oraz implementacja narzędzi optymalizujących procesy biznesowe i analityczne,
  • wspieranie procesów raportowania zarządczego, również dla celów audytowych.

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w analizie danych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania bazami danych, data preprocessingu i wizualizacji danych,
  • znajomość narzędzi do analizy danych, statystyki i prezentacji danych (pakiet MS Office, PowerBI), MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość programu SAP,
  • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne, w tym umiejętność skutecznego działania w dynamicznym otoczeniu i umiejętność pracy zespołowej.

Co oferujemy?

  • premia gwiazdkowa- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia
  •  dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł
  •  ruchome godziny pracy i możliwość pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9, praca hybrydowa
  • prywatna opieka medyczna – PZU Zdrowie
  • platforma benefitowa- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
  • ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU
  • nauka języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę
  • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych
  • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy, atrakcyjna cena, godziny otwarcia 5:30-18
  • parking dla pracowników
  • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
  • program „Mam Pomysł”

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584