Amsterdam - Magazynier. Stawka od 14,82 Eur - Gwarancja godzin - Dla par
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz odpowiedzialny za rozładunek/załadunek, kompletowanie zamówień oraz rozmieszczanie towarów w strefach magazynowych.
  • Posiadamy lekki asortyment, a sam magazyn jest suchy i ciepły. Na naszych magazynach mamy między innymi odzież sportową oraz elektronikę znanych i prestiżowych marek
  • U nas nie wymagamy kwalifikacji ! Dopasujemy stanowisko do Ciebie i Twoich umiejętności

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego do komunikacji w codziennej pracy (warunek konieczny)
  • Motywacja oraz zaangażowanie
  • Mile widziane własne zakwaterowanie

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne zarobki - stawka podstawowa od 13,68 do 14,34 EUR brutto/h ! + 8,33% dodatku! Stawka zależna od doświadczenia i posiadanych uprawnień na wózki widłowe

  • Bezpłatny dojazd do pracy samochodem, nie posiadamy rowerów !

  • W pełni wyposażone mieszkania z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz standardem SFN - za jedynie 107 euro tygodniowo

  • Dodatek 50 euro miesięcznie, jeśli zostaniesz kierowcą

  • Umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV, zarobki w EUR lub ZŁ - Ty wybierasz !

  • Gwarancję godzin (min. 160 godzin miesięcznie)

  • Dla chętnych możliwe nadgodziny w weekendy

  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • Firmową odzież i obuwie

  • Pracę na dłużej oraz możliwości rozwoju

  • Dodatek do 100 euro za osobę, jeśli po zatrudnieniu polecisz nas swoim znajomym :)

  • Naszą opiekę przez cały okres zatrudnienia - z każdym problemem możesz do nas zadzwonić - chętnie pomożemy :)

W naszej firmie stawiamy na zaangażowanie społeczne!

możliwość uczestnictwa w akcjach: charytatywnych, sportowych, ekologicznych, co pozwala naszym pracownikom nie tylko rozwijać się zawodowo, ale również wprowadzać pozytywne zmiany w otoczeniu. Dołącz do nas, aby wspólnie budować lepszą przyszłość!

  • Praca Katowice
  • Magazynier Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584