Ambasador kursów maturalnych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Joker Centrum Edukacyjne
29. 8. 2024

Oferta pracy: Ambasador Kursów Maturalnych w Szkole Językowej Joker Stanowisko: Ambasador Kursów Maturalnych
Lokalizacja: Twoja szkoła
Typ pracy: Dorywcza / Elastyczne godziny
Opis stanowiska:
Szkoła Językowa Joker poszukuje energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Ambasadora Kursów Maturalnych. Twoim zadaniem będzie promowanie naszych kursów przygotowujących do matury wśród kolegów i koleżanek w Twojej szkole. To idealna okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, podnieść swoje umiejętności interpersonalne oraz wesprzeć swoich znajomych w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.
Obowiązki:
- Rozdawanie ulotek i materiałów promocyjnych w szkole
- Aktywne zachęcanie kolegów do zapisania się na nasze kursy maturalne
- Udzielanie informacji o ofercie kursów oraz promocjach
- Organizowanie spotkań informacyjnych dla zainteresowanych uczniów
- Raportowanie wyników swojej pracy
Wymagania:
- Status ucznia szkoły średniej (mile widziany maturzysta)
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Umiejętność pracy samodzielnej
- Mile widziane zainteresowanie edukacją i językiem angielskim
Oferujemy:
- Wynagrodzenie za wyniki (prowizja od zapisanych uczniów, 50 zł na jednego pozyskanego kursanta)
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć
- Możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych i marketingowych
- Certyfikat udziału, który wzbogaci Twoje CV Dołącz do nas i pomóż swoim znajomym przygotować się do matury z pomocą profesjonalistów ze Szkoły Językowej Joker!
*Jak aplikować:*Wyślij swoje zgłoszenie na adres @ lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 509919234

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544