Aktuariusz Taryfikacyjny - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do działu Taryfikacji w firmie z branży ubezpieczeniowej.

Aktuariusz TaryfikacyjnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rekomendowanie rozwiązań taryfowych dla detalicznych produktów komunikacyjnych (kanał dealerski)
  • Proponowanie zmian rozwiązań taryfowych i parametrów taryf
  • Analiza i przygotowywanie raportów dotyczących szkodowości i parametrów wpływających na sprzedaż
  • Tworzenie analiz, symulacji zmian taryfowych i optymalizacji
  • Tworzenie i udoskonalanie modeli matematycznych (ryzyko, konwersja, wznowienia)
  • Monitorowanie rynku ubezpieczeniowego oraz taryf konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze taryfikacji w firmie ubezpieczeniowej
  • Znajomość obszaru ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie licencji aktuarialnej

Oferujemy:

  • Praca w trybie hybrydowym (Warszawa) lub zdalnie (cała Polska)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, szkolenia oraz kursy językowe.
  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Aktuariusz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392