Aktuariusz Taryfikacyjny (Radar) - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która będzie na codzień pracowała z wykorzystaniem Radar Live.

Aktuariusz Taryfikacyjny (Radar)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie od strony biznesu wdrożenia systemu WTW – RADAR Live
  • Analiza i przygotowywanie raportów dotyczących szkodowości i parametrów wpływających na sprzedaż
  • Przeprowadzanie analiz portfelowych, w tym przy wykorzystaniu Radar Base
  • Proponowanie zmian taryfowych na podstawie symulacji z wykorzystaniem modeli kosztu ryzyka i popytu
  • Przeprowadzanie optymalizacji taryfy przy użyciu Pricing Suite

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów pricingowych (w szczególności Radar)
  •  Doświadczenie w obszarze taryfikacji w firmie ubezpieczeniowej
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych programów, np. Earnix

Oferujemy:

  • Praca w trybie hybrydowym (Warszawa) lub zdalnie (cała Polska)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, szkolenia oraz kursy językowe.
  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Aktuariusz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392