Aktor/ka podczas eventów | Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Wyjątkowy Prezent
21. 5. 2024

Do stałej współpracy przy komediowym projekcie aktorskim organizowanym przez Wyjątkowy Prezent, z udziałem niewielkiej publiczności (około 30 osób), poszukujemy kolejnych aktorów:
- kobiety do roli KELNERKI FLIRCIARY
- mężczyzny do roli KELNERA GAPCIA
- mężczyzny do roli SZEFA KUCHNI
Do aplikowania zapraszamy również aktorów amatorów z umiejętnością improwizacji, studentów ostatnich lat lub absolwentów szkoły aktorskiej/akademii teatralnej!
Zadania, jakie na Ciebie czekają:
- prowadzenie specjalnie przygotowanych eventów Sh*tty Dinner,
- odgrywanie wybranej roli wg scenariusza z elementami improwizacji i interakcji z gośćmi.
Oczekiwania:
- szukamy osób mieszkających w Poznaniu - warunek konieczny,
- umiejętność improwizacji i interakcji z gośćmi,
- charyzma, pogodne usposobienie i energia do działania,
- duuuża dawka poczucia humoru i luzu :),
- biegła znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- pracę dorywczą przy wyjątkowych eventach,
- długofalową współpracę,
- 200 zł netto za zrealizowany event (max 3-4h, sam event trwa do 2h).
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: https://tiny.pl/dd34f
Przykładowy film z eventu znajdziesz na naszym kanale YouTube - Wyjątkowy Prezent "Sh*tty Dinner - Komediowa Kolacja"

  • Praca Poznań
  • Aktor Poznań
  • Aktor głosowy Poznań
  • Aktor dziecięcy Poznań
  • Mim (aktor) Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055