Akademia Spedytora - Asystent Działu Spedycji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Adar sp. z o.o.
4. 8. 2024

Asystent Działu Spedycji Międzynarodowej - Akademia Spedytora
Adar pragnie zaprosić do wzięcia udziału w Akademii Spedytora osoby, które nie posiadają doświadczenia w obszarze TSL, ale aspirują do pierwszej pracy jako Asystent Spedytora. Program będzie trwał przez 3 miesiące. Przez ten czas zaopiekujemy się Tobą i przejdziesz przez różne szkolenia, a nasi doświadczeni spedytorzy będą nad Tobą czuwali i opowiedzą Ci o wszystkich szczegółach swojej pracy.
To, czego oczekujemy to zainteresowanie, gotowość do podejmowania nowych wyzwań i chęć zgłębiania swojej wiedzy w obszarze TSL.
Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia. Dla nas liczą się chęci i zaangażowanie w zdobywanie oraz pogłębianie wiedzy transportowej. Jeśli chcesz poznać nową branżę i poszerzyć swoje horyzonty, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie
Oferujemy umowę o pracę i stałe wynagrodzenie.
Miejsce: Warszawa (Ursynów)
START: 16.09.2024
Twój zakres obowiązków:
-telefoniczny i mailowy kontakt z firmami oferującymi ładunki dla aut ciężarowych (korzystanie z giełd transportowych);
-negocjacje z klientem zagranicznym warunków wykonywania transportu; - -weryfikacja warunków umowy transportowej z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi oraz mailowymi;
-strategiczne przydzielanie ładunków transportowych do odpowiednich aut ciężarowych; - pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie bazy i utrzymywanie jej.
Nasze wymagania:
-znajomość języka angielskiego - swobodnie rozmawiasz z klientem zagranicznym
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
-umiejętność krytycznego myślenia oraz pracy w zespole;
-umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i dobrej organizacji pracy.
Mile widziane:
-studia na kierunku związanym z transportem;
-znajomość innego języka obcego.
Benefity:
● karta sportowa Multisport;
● opieka medyczna;
● ubezpieczenie na życie
● owocowe wtorki oraz popcorn w piątki;
● firmowa biblioteczka;
Przeszkolimy Cię w zakresie:
-tachografu; -budowy auta; -dokumentacji transportowej; -opłat i urządzeń; -negocjacji.
Proces rekrutacji:
I etap - spotkanie online z HR.
II etap - spotkanie z Kierownikiem Oddziału oraz HR.
Kontakt: @

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584