Akademia Piłkarska Reissa - Trener/Asystent (praca popołudni
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Akademia Piłkarska Reissa
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Praca popołudniami na niepełny etat.
Zostań trenerem/ asystentem trenera piłki nożnej!
Firma SportWin Group realizująca projekty takie jak:
Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów, Sportujmy.pl, Sportowe Przedszkole, FootballPro.pl poszukuje do współpracy trenerów i asystentów trenera.
Obowiązki:
- zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,
- znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego,
- odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii),
- współpraca z pierwszym/drugim trenerem,
- przygotowanie sprzętu przed zajęciami (napompowanie piłek,
- przygotowanie znaczników),
- współpraca z rodzicami.
UWAGA – obowiązki trenera i asystenta trenera w pewnych kwestiach się różnią.
Oferujemy:
- 55-70zł/h netto dla trenera, 30-40zł/h netto dla asystenta
- System szkoleń wewnętrznych,
- Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,
- Pracę w młodym i pełnym pasji zespole,
- Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,
- Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne).
Wymagamy:
- Zaangażowania,
- Dobrej organizacji pracy,
- Samodzielności w działaniu.
Nie musisz mieć kwalifikacji trenera! Zdobądź je pracując z nami.

  • Praca Bydgoszcz
  • Trener Bydgoszcz
  • Trener personalny Bydgoszcz
  • Asystent Bydgoszcz
  • Asystent stomatologiczny Bydgoszcz
  • Asystent zarządu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648