Ajent Salonu Prasowego Strzelin
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, Dolnośląskie, Polska
Świat Prasy Spółka Akcyjna
13. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa lotto,
  • wykonywanie zamówień,
  • przyjmowanie dostaw,
  • zatrudnianie pracowników,
  • dbanie o poprawną ekspozycję zgodnie z planogramami,
  • obsługa dokumentacji salonu.

WYMAGANIA:

Założenie własnej działalności gospodarczej,

Pełna dyspozycyjność,

Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – stała podstawa + udział w wypracowanych zyskach,
  • bezpłatne szkolenie związane z prowadzeniem salonu prasowego,
  • opieka Kierownika regionu,
  • wyposażony salon prasowy (opłacamy czynsz oraz koszty związane z pozostałymi mediami),
  • zapewniamy stałych, sprawdzonych dostawców,
  • nie wymagamy angażowania własnych środków finansowych ( jedyne koszty to podstawowe materiały biurowe oraz środki czystości).

  • Praca Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458