Ajent Saloniku Prasowego
  • Zawadzkie
Zawadzkie, Zawadzkie, Opole Voivodeship, Polska
Świat Prasy Spółka Akcyjna
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa lotto,
  • wykonywanie zamówień,
  • przyjmowanie dostaw,
  • zatrudnianie pracowników,
  • dbanie o poprawną ekspozycję zgodnie z planogramami,
  • obsługa dokumentacji salonu.

WYMAGANIA:

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie.

Założenie własnej działalności gospodarczej.

Pełna dyspozycyjność.

Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Uczciwość

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie – stała podstawa + udział w wypracowanych zyskach.

Bezpłatne szkolenie związane z prowadzeniem Salonu Prasowego.

Opieka Kierownika Regionu.

Wyposażony Salon Prasowy (opłacamy czynsz oraz koszty związane z pozostałymi mediami).

Zapewniamy stałych, sprawdzonych dostawców.

Nie wymagamy angażowania własnych środków finansowych (jedyne koszty to podstawowe materiały biurowe oraz środki czystości).

Kolektura Lotto

  • Praca Zawadzkie
  • Zawadzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064