Ajent prowadzący salon prasowy Trafika w Żarach
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Tabak Polska
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

WYMAGANIA:

Poszukujemy:

- osób uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi

- gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

- przedsiębiorczych i nastawionych na sukces

- pozytywnie nastawionych do klienta

- zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy

- potrafiących obsługiwać komputer

OFERUJEMY:
  • Oferujemy:

    - w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy

    - wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu

    - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży

    - doskonale dobrany asortyment

    - stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej

    - koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska

    - profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego

    - wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu

    - wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238