Ajent prowadzący salon prasowy Trafika w Pile
  • Piła
Piła, Piła, Wielkopolskie, Polska
Tabak Polska
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

WYMAGANIA:

Poszukujemy:

  • Osób uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi;
  • Gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
  • Przedsiębiorczych i nastawionych na sukces;
  • Pozytywnie nastawionych do klienta;
  • Zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy;
  • Potrafiących obsługiwać komputer.

OFERUJEMY:

W pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy;

Wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu;

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży;

Doskonale dobrany asortyment;

Stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej;

Koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska;

Profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego;

Wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu;

Wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe.

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238