Ajent
  • Gliwice
Ajent
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
PSH Livio Plus Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

PSH Livio Plus Sp. z o.o. - {{offer.position}

Ajent

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Dodano
03.06.2024
Numer referencyjny
9335_7110

Opis stanowiska

  • Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • Zamawianie towaru,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Tworzenie grafików dla podległych pracowników,
  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Nadzorowanie wyników handlowych,
  • Dbanie o dalszy rozwój obrotów.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,
  • Otwartości, zaangażowania i przedsiębiorczości,
  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży,
  • Umiejętności zarządzania zespołem,
  • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • Doświadczenia w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Brak wkładu własnego (koszt najmu, media są po Naszej stronie!)
  • Stałe wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,
  • Sprawdzony koncept handlowy na stabilny biznes,
  • Silną i rozpoznawalną markę,
  • Dobrze dobrany asortyment oraz profesjonalną logistykę,
  • Kompleksowy pakiet szkoleń,
  • Pełne wsparcie działów wspomagających: księgowość, rekrutacja, logistyka, IT

Wynagrodzenie miesięczne do 13 000 zł netto lub 10% od uzyskanego przychodu netto.

Sklepy Własne Livio Plus to na dzień dzisiejszy sieć 16 placówek funkcjonujących pod logo Livio plus działających na terenie województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Są to samoobsługowe sklepy osiedlowe o powierzchni sprzedaży od 50 do 200 m2, oferujące do sprzedaży przede wszystkim artykuły z działów świeżych, produkty spożywcze oraz artykuły monopolowe uzupełnione o ofertę chemii i gospodarstwa domowego. Sieć zarządzana jest centralnie przez Dyrektora Zarządzającego i Operacyjnego Sieci, Dział Zakupów oraz Managerów Regionu. Przy zarządzaniu sklepami szczególny nacisk kładziemy na działy świeże takie jak owoce-warzywa, pieczywo i nabiał. Nowo otwierane placówki są urządzane i wyposażane według najnowszych standardów rynkowych, a kategorie produktów układane na półkach w oparciu o wcześniej przygotowane planogramy. Nowoczesna aranżacja wnętrza ma na celu poprawę komfortu zakupów, w tym ułatwienie poruszania się klientów po sklepie i lokalizacji poszczególnych produktów.

Naszym celem jest tworzenie przyjaznych dla klienta sklepów z miłą i profesjonalną obsługą.

  Jeśli chcesz zostać Naszym Ajentem:

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678