AI Specialist
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.Do naszej firmy poszukujemy aktualnie:

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy - pracujesz kiedy chcesz,
  • Pracę całkowicie zdalną.

Obowiązki:

  • Programowanie w Python,
  • Tuning istniejących modeli Machine Learningowych,
  • Weryfikacja jakości modeli,
  • Wdrożenie modeli na produkcji + utrzymanie.

Wymagania:

  • Znajomość Python 3, SQL,
  • Doświadczenie z Numpy, Spacy lub NLTK,
  • Doświadczenie z Machine Learning, Open-sourcowymi LLM (Falcon/Mosaic MPT), LangChain,
  • Doświadczenie w pracy z Google Colab lub Azure Sagemaker.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293