AI Software Development Engineer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
1dea Kośnik Sp. k.
8. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Rekrutujemy dla

Do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży technologicznej, poszukuję kreatywnego i doświadczonego Inżyniera ds. Rozwoju Oprogramowania AI.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • C

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i optymalizacja jąder AI: Wykorzystasz swoje umiejętności programowania w C, aby tworzyć i ulepszać rdzeń oprogramowania sztucznej inteligencji, działający na platformach Metal i OpenCL
  • Wdrażanie kluczowych komponentów AI: Zintegrujesz kluczowe elementy oprogramowania AI w ogólnym stosie oprogramowania, rozwiązując problemy na styku sprzętu, sterowników, systemu operacyjnego
  • Tworzenie i optymalizacja prymitywów ML
  • Benchmarking, analiza i optymalizacja AI

Wymagania pracodawcy

  • Tytuł licencjata lub magistra informatyki lub pokrewnej dziedziny
  • Minimum 4 lata doświadczenia w branży IT
  • Doświadczenie w benchmarkingu wydajności, profilowaniu wydajności i analizie obciążeń
  • Umiejętność optymalizacji oprogramowania niskiego poziomu
  • Doświadczenie w programowaniu jąder systemowych (np. C dla Metal, OpenCL, CUDA, HLSL, GLSL)
  • Wiedza ekspercka w zakresie technik optymalizacji sieci neuronowych
  • Znajomość architektury akceleratorów graficznych i głębokiego uczenia się
  • Doświadczenie z frameworkami uczenia maszynowego (np. TensorFlow, PyTorch)
  • Doświadczenie z frameworkami AI średniego poziomu (np. DirectML, OneDNN, Metal Performance Shaders, TensorRT)
  • Doświadczenie w tworzeniu sterowników urządzeń Windows lub oprogramowania embedded.
  • Znajomość sterownika karty graficznej Intel
  • Umiejętności graficznego programowania 3D (DX11/12, Vulkan)
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy nad najnowocześniejszymi technologiami AI w otoczeniu wybitnych specjalistów
  • Udział w ekscytujących projektach o realnym wpływie na rynek
  • Elastyczny model pracy (praca hybrydowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

1dea Kośnik Sp. k. od 7 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla korporacji o zasięgu międzynarodowym oraz największych polskich firm.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 1dea Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji na potrzeby rekrutacji prowadzonych w przyszłości.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Business Development Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293