AI/NLP Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Pragmile
23. 9. 2024

Jesteśmy software houseem z pasją do tworzenia rozwiązań, które zmieniają biznes naszych klientów. Skupiamy się na generowaniu maksymalnej wartości poprzez automatyzację, innowacje i zaawansowane technologie. Nasze zespoły mają dużą autonomię w wyborze narzędzi i architektury, a nasi inżynierowie – prawdziwi software craftsmen – mają wymierny wpływ na kształt produktów, które tworzą. Wierzymy w ciągłe ulepszanie, innowacyjność oraz dążenie do najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Praca u nas to nie tylko kodowanie – to tworzenie, wymiana wiedzy, i dobra zabawa. Dołączając do Pragmile, zyskasz przestrzeń, w której możesz się rozwijać i współtworzyć świetne produkty.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i utrzymywanie skalowalnych rozwiązań do przetwarzania danych tekstowych
  • Implementacja, testowanie i doskonalenie procesów przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Tworzenie i utrzymywanie dużych zbiorów danych tekstowych, w tym ich parsowanie, czyszczenie, analiza oraz wydobywanie informacji
  • Prototypowanie i research rozwiązań dla klientów
  • Uczestnictwo w procesie analizy wymagań z klientem
  • Badanie, testowanie, integracja i dostosowywanie rozwiązań opartych na ML/AI z platformą

Wymagania

  • Znajomość koncepcji przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Doświadczenie w pracy z produkcyjnym kodem w Pythonie
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami i pakietami ML/AI (NumPy, scikit-learn, PyTorch, TensorFlow, Keras, Pandas lub podobne)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami NLP (NLTK, OpenNLP, Gensim, spaCy, Pattern lub podobne)
  • Praktyczne doświadczenie z LLM (zarówno usługi w chmurze, np. OpenAI, jak i on-premise/open-source, np. Llama, Bielik)
  • Praktyczne doświadczenie z Retrieval-Augmented Generation (RAG)
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji REST API
  • Doświadczenie z Git i Dockerem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2+
  • Mile widziane doświadczenie z chmurą (np. AWS, Azure)

Co oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Dynamiczne, innowacyjne środowisko pracy oparte na wartościach
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Współfinansowanie karty sportowej

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116