AI/ML Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Pragmile
23. 9. 2024

Jesteśmy software houseem z pasją do tworzenia rozwiązań, które zmieniają sposób, w jaki nasi klienci wykorzystują dane i sztuczną inteligencję. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych technologii, które napędzają przyszłość biznesu. W Pragmile każdy pomysł ma znaczenie, a każda opinia jest doceniana. Pracujemy z najnowszymi technologiami, aby budować skalowalne i wydajne systemy AI i ML, wspierające decyzje naszych klientów na całym świecie.

Stawiamy na współpracę, odpowiedzialność i rozwój. Jako AI/ML Engineer w naszym zespole, będziesz pracować nad zaawansowanymi modelami AI/ML, wspierającymi zróżnicowane projekty, w tym optymalizację procesów, przewidywanie zdarzeń i analizę danych na dużą skalę.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie, ewaluacja i optymalizacja modeli deep learning dla zadań związanych z przetwarzaniem obrazu (computer vision) lub przetwarzaniem języka naturalnego (NLP).
  • Analiza danych oraz eksploracja dużych, strukturalnych i niestrukturalnych zestawów danych w celu uzyskania wartościowych wniosków.
  • Tworzenie wizualizacji, wykresów i raportów, które przekazują wyniki analizy danych i ocenę algorytmów.
  • Ulepszanie i optymalizacja pipeline’ów przetwarzania danych oraz infrastruktury ML/AI.
  • Projektowanie i rozwój wewnętrznych narzędzi do czyszczenia, analizy i wizualizacji danych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania oraz optymalizacja kodu pod kątem efektywności i skalowalności.
  • Ścisła współpraca z interdyscyplinarnym zespołem inżynierów w celu realizacji celów projektowych.

Wymagania

  • Tytuł magistra w dziedzinie informatyki, data science, matematyki lub pokrewnej.
  • Solidna wiedza z zakresu teorii i praktyki machine learningu.
  • Silne podstawy matematyczne w zakresie algebry liniowej i teorii prawdopodobieństwa.
  • Doświadczenie w przetwarzaniu obrazu, w tym wykrywaniu obiektów i segmentacji obrazów.
  • Doświadczenie w przetwarzaniu języka naturalnego (NLP) i pracy z dużymi zbiorami tekstu.
  • Umiejętności programowania w Pythonie i/lub C++.
  • Doświadczenie w pracy z pakietami takimi jak numpypandasscikit-learnscikit-imageopencvmatplotlib.
  • Praktyczna znajomość frameworków machine learning/deep learning takich jak TensorFlowKerasPyTorch.
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności oraz motywacja do pracy w dynamicznym zespole.

Co oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznym, innowacyjnym środowisku.
  • Budżet szkoleniowy na rozwijanie Twoich umiejętności.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz współfinansowanie karty sportowej.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej.
  • Praca na nowoczesnym firmowym sprzęcie, bez zdalnych pulpitów i zbędnego korporacyjnego oprogramowania.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848