AI/ML Engineer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
HOLO Vectors
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół profesjonalistów z dziedziny inżynierii i medycyny, których wyróżnia specjalistyczna wiedza, ale przede wszystkim zaangażowanie i ciekawość wobec nowoczesnych technologii. Jesteśmy przekonani, że połączenie pasji i innowacyjnego podejścia sprawiają, że nasza praca ma autentyczną wartość dla świata medycznego. Dążymy do tego, by HOLO vectors, było wsparciem na każdym etapie kariery medyka – od studenta medycyny po doświadczonego lekarza praktyka. Naszym celem jest stworzenie rozszerzonej rzeczywistości, która sprosta oczekiwaniom placówek medycznych oraz stanie się integralnym elementem każdej sali operacyjnej. Nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań ma konkretny kierunek: poprawę jakości opieki zdrowotnej i przyczynienie się do postępu w dziedzinie medycyny.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie rozwiązań w oparciu o metody głębokiego uczenia maszynowego oraz ich integracja z rozwijanym produktem
  • tworzenie i utrzymanie czytelnej dokumentacji kodu
  • dbanie o przejrzystość i efektywność kodu oprogramowania
  • ścisła współpraca z członkami zespołu
  • wdrażanie i ulepszanie rozwiązań

Nasze wymagania:

  • biegłość w języku Python
  • umiejętność wykorzystania bibliotek do uczenia maszynowego
  • doświadczenie w przetwarzaniu obrazów
  • doświadczenie w implementacji metod przedstawionych w artykułach naukowych
  • doświadczenie w korzystaniu z platformy MLflow w procesie tworzenia rozwiązań z domeny uczenia maszynowego oraz dbałość o jakość dokumentacji przeprowadzanych eksperymentów

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • kafeterię MyBenefit
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
  • darmowe lunche w biurze
  • 2 godziny tygodniowo na edukację i poszerzenie swoich umiejętności w ramach czasu pracy
  • firmową biblioteczkę
  • wsparcie merytoryczne w wykonywaniu zadań
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • możesz pracować nad innowacyjnym, całkiem nowym produktem, zmieniającym standardy pracy w opiece zdrowotnej

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836