AI Engineer
  • Warsaw
AI Engineer
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
iView Recruitment
20. 9. 2024

Rekrutujemy dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, poszukujemy AI Engineera. Jeśli fascynuje Cię sztuczna inteligencja, masz doświadczenie w pracy z modelami uczenia maszynowego oraz chcesz pracować nad nowatorskimi rozwiązaniami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

•Projektowanie, trenowanie i optymalizacja modeli AI oraz uczenia maszynowego (ML)

•Implementacja i integracja algorytmów AI w produkcyjnych środowiskach

•Analiza dużych zbiorów danych, wnioskowanie i tworzenie rekomendacji na ich podstawie

•Współpraca z zespołem programistów w celu implementacji rozwiązań AI

•Rozwijanie rozwiązań z zakresu NLP, rozpoznawania obrazów, predykcji itp.

•Monitoring wydajności modeli i ich ciągłe udoskonalanie

Wymagania:

•Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

•Znajomość języków programowania Python oraz bibliotek takich jak TensorFlow, PyTorch, scikit-learn

•Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz narzędziami do analizy danych (np. SQL, Pandas)

•Praktyczna znajomość technik uczenia maszynowego, głębokiego uczenia (deep learning) oraz przetwarzania danych

•Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych (Big Data) oraz znajomość narzędzi typu Hadoop, Spark (mile widziana)

•Umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność, chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności

Oferujemy:

•Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej/hybrydowej/stacjonarnej – Ty wybierasz!

•Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii

•Przyjazną atmosferę pracy w zespole ekspertów

•Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

•Jasny i atrakcyjny system premiowy

•Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, bony zakupowe, dodatkowe dni wolne, budżet wakacyjny, workation)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045