AI Developer ML Engineer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
ALGOMINE Group Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

AI Developer/ML Engineer

Miejsce pracy: Warszawa/Praca zdalna

Twoje obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań wykorzystujących uczenie maszynowe
  • Ewaluacja nowych technologii, bibliotek, podejść oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • Optymalizacja kodu i dbanie o efektywność przetwarzania
  • Testowanie narzędzi, ocena uzysku / korzyści
  • Dbanie o utrzymanie dobrych praktyk programistycznych (code review, CICD)
  • Pisanie wysokiej jakości kodu (production ready), zgodnie z dobrymi praktykami SOLID

Doświadczenie zawodowe:

  • Minimum 2-3 lata w obszarze data science
  • Doświadczenie we wdrażaniu komercyjnych projektów analitycznych (modele prognostyczne, klasyfikacyjne, segmentacyjne, rekomendacyjne, optymalizacja)
  • Bardzo dobra znajomość języka Python, np. projektowanie i budowa własnej biblioteki
  • Znajomość narzędzi służących do przetwarzania dużych zbiorów danych (Apache Spark)
  • Preferowane branże: retail, telekomunikacja, bankowość i ubezpieczenia, on-line – wszędzie gdzie jest dużo danych
  • Doświadczenie we wdrażaniu:
  • Modeli prognostycznych (np. sprzedaży, czasu trwania kontraktów)
  • Modeli klasyfikacyjnych (np. prawdopodobieństwo zakupu, ryzyko braku spłaty)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach consultingowych
  • Doświadczenie w zastosowaniu rozwiązań chmurowych np. Azure, AWS, GCP
  • Znajomość SAS: 9, Viya, 4GL, CAS, procedury statystyczne & machine learningowe

Stos Technologiczny:

  • Open-source: Python (ewentualnie R), doświadczenie w pracy w notebookach (Jupyter, Zeppelin), Spark (PySpark),
  • Biblioteki: Pandas, Numpy, Scikit-learn, Scipy, Xgboost (mile widziane: Keras, PyTorch, TensorFlow)

Oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Udział w zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektach Data Science
  • Pracę w dedykowanym zespole Data Science
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy i możliwość 100% pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne oraz niezapomniane imprezy firmowe
  • Brak dress code’u

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696